eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao
