eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Online
cy: Ar-lein

en: China
cy: Tseina

en: United States
cy: Unol Daleithiau
