eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Region
el: Περιοχή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: China
el: Κίνα

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Activities
el: Δραστηριότητες
