eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Online
eo: Reta

en: China
eo: Ĉinujo

en: United States
eo: Usono

en: Index
eo: Indekso
