eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: China
eu: Txina

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Index
eu: Aurkibidea
