eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Region
gl: Área

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Online
gl: Conectado

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Buttons
gl: Botóns

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Index
gl: Índice
