eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: N/A
he: -ללא-

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Online
he: מקוון

en: China
he: סין

en: United States
he: ארצות הברית

en: Buttons
he: כפתורים

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Index
he: אינדקס

en: Activities
he: פעילויות

en: Activity Name
he: שם הפעילות
