eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: N/A
is: Á ekki við

en: Authored by
is: Höfundur

en: Online
is: Tengdir

en: China
is: Kína

en: United States
is: Bandaríkin

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Europe
is: Evrópa

en: Asia
is: Asía
