eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Region
ja: リージョン

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Published
ja: 掲載

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Online
ja: オンライン

en: China
ja: 中国

en: United States
ja: 米国

en: Buttons
ja: ボタン

en: Changed
ja: 変更済

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Index
ja: インデックス

en: Offline
ja: オフライン

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
