eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: China
ka: ჩინეთი

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Buttons
ka: ღილაკები
