eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Region
lv: Reģions

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Model
lv: Modelis

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: China
lv: Ķīna

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Index
lv: Rādītājs

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē
