eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Region
mn: Бүс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон
