eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
