eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Index
my: အညွှန်း
