eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Region
nl: Gebied

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Model
nl: Model/type

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Event Type
nl: Type evenement

en: App ID
nl: App-ID

en: Activity Name
nl: Naam van de activiteit

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: List Activity entities
nl: Lijst met activiteiten

en: Administer Activity entities
nl: Activiteiten beheren

en: Allow to access the administration form to configure Activity entities.
nl: Geef toegang tot het formulier om activiteiten in te stellen.

en: Delete Activity entities
nl: Activiteiten verwijderen

en: Edit Activity entities
nl: Activiteiten bewerken
