eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Online
nn: Tilkopla

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Index
nn: Indeks
