eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Online
oc: En linha

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Buttons
oc: Botons

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Index
oc: Indèx

en: Activities
oc: Activitats
