eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
