eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: N/A
pl: niedostępne

en: Authored by
pl: Autor

en: Online
pl: Włączona

en: China
pl: Chiny

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Index
pl: Indeks

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Activities
pl: Aktywności

en: Europe
pl: Europa

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji
