eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
