eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Index
si: පටුන
