eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: China
sl: Kitajska

en: United States
sl: Združene države

en: Index
sl: Indeks
