eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Authored by
sv: Författad av

en: Model
sv: Modell

en: Online
sv: Uppkopplad

en: China
sv: Kina

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Buttons
sv: Knappar

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Index
sv: Förteckning

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Activities
sv: Aktiviteter

en: Europe
sv: Europa

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Asia
sv: Asien

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
