eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Online
th: ออนไลน์

en: Changed
th: เปลี่ยน
