eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Region
tr: Bölge

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: Authored by
tr: Yazan

en: Online
tr: Çevrim içi / Yayında

en: China
tr: Çin

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Changed
tr: Değişti

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Index
tr: Dizin

en: Offline
tr: Çevrim dışı
