eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: China
ug: جوڭگو

en: Index
ug: ئىندېكس
