eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Index
bo: དཀར་ཆག
