eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: China
da: Kina

en: United States
da: USA

en: Buttons
da: Knapper

en: Changed
da: Ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Index
da: Indeks

en: Activities
da: Aktiviteter
