eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Password
is: Loyniorð

en: Name
is: Navn

en: Region
is: Øki

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: China
is: Kina

en: United States
is: Sambandsríki Amerika (USA)

en: Unpublished
is: Ikki givið út
