eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Online
gu: ઉપલબ્ધ

en: China
gu: ચીન

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
