eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Region
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: N/A
hi: एन / ए

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Online
hi: ऑनलाइन

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका

en: Buttons
hi: बटन

en: Changed
hi: बदल गया

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Index
hi: अनुक्रमणिका
