eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Online
hr: Umreženo

en: China
hr: Kina

en: United States
hr: SAD

en: Europe
hr: Europa
