eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Model
lt: Modelis

en: Online
lt: Įjungta

en: China
lt: Kinija

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Index
lt: Indeksas
