eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Index
ne: सूची
