eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
