eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Online
af: Aanlyn

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Index
af: Indeks
