eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
