eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Region
bg: Област на сайта

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Online
bg: Онлайн

en: Index
bg: Индекс

en: Offline
bg: Офлайн
