eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Region
bn: অঞ্চল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র

en: Index
bn: সূচীপত্র
