eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Region
ca: Regió

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Online
ca: En línia

en: China
ca: Xina

en: United States
ca: Estats Units

en: Buttons
ca: Botons

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Index
ca: Índex

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Activities
ca: Activitats
