eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: China
cs: Čína

en: United States
cs: Spojené státy

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Changed
cs: Změněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Index
cs: Rejstřík

en: Europe
cs: Evropa
