eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Online
dz: གློག་ཐོག
