eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Region
es: Región

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: N/A
es: N/D

en: Authored by
es: Escrito por

en: Model
es: Modelo

en: Online
es: Conectado

en: United States
es: Estados Unidos

en: Buttons
es: Botones

en: Changed
es: Modificado

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Index
es: Índice

en: Offline
es: Desconectado/a

en: Activities
es: Actividades

en: Event Type
es: Tipo de Evento
