eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Region
et: Regioon

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: N/A
et: Puudub

en: Authored by
et: Autor

en: Model
et: Mudel

en: Online
et: Võrgus

en: China
et: Hiina

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Buttons
et: Nupud

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Index
et: Indeks

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid
