eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Region
fa: ناحیه

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Published
fa: منتشر شده

en: N/A
fa: هیچ

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Model
fa: مدل

en: Online
fa: برخط

en: China
fa: چین

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Index
fa: شاخص

en: Offline
fa: آفلاین

en: Activities
fa: فعالیت‌ها
