eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Region
fi: Alue

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Online
fi: Sivusto on käytössä

en: China
fi: Kiina

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Index
fi: Indeksi
