eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: United States
fil: Estados Unidos
