eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Authored by
hu: Szerző

en: Model
hu: Modell

en: China
hu: Kína

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Buttons
hu: Gombok

en: Changed
hu: Módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Europe
hu: Európa

en: Asia
hu: Ázsia

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
