eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: China
hy: Չինաստան

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ
