eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Region
id: Wilayah

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: N/A
id: T/T

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Online
id: Aktif

en: China
id: Cina

en: United States
id: Amerika Serikat

en: Buttons
id: Tombol

en: Changed
id: Berubah

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Index
id: Indeks
